Akce naší školy

Ukončení školního roku

V červnu ve škole proběhlo slavnostní ukončení školního roku.

Táboření na Jesenici

Čtyři žáci naší školy se zúčastnili táboření na Jesenici.

Projektový den - Dopravní výchova

V rámci dopravní výchovy se žáci naučili na dopravním hřišti základní dopravní předpisy.

Výtvarná soutěž - vyhlášení

Vyhlášení výtvarné soutěže, které se konalo ve Státní pedagogické knihovně v Praze. Náš žák David Trnka získal mimořádné ocenění za Slona Bimba.

Slánská olympiáda

V rámci Slánské olympiády se žáci naší školy zúčastnili disciplín jako pěvecké soutěže, stolního tenisu nebo výtvarné soutěže.

Jarní Praha

Žáci 8.A navštívili památky Prahy, mezi které patřil například Chrám svatého Víta.

Projektový den

Mezi naše projektové dny řadíme Den čarodějnic, při kterém děti vyrobily čarodějnice a také se převlékly do kostýmů.

Velikonoční turnaj ve stolním tenise

Velikonočního turnaje ve stolním tenise se zúčastnilo několik škol z našeho regionu.

Čestná stráž Armády ČR

Naši školu navštívila Čestná stráž Armády ČR, která seznámila žáky se svojí činností a ukázala dětem také výstroj, kterou používá.

Karneval v přípravné třídě

Děti přípravné třídy se zúčastnily karnevalu. Převlékly se do rozličných kostýmů a den si moc užily.

Vánoční Praha

Žáci 9. tříd navštívili vánoční Prahu včetně Karlova mostu a Pražského hradu.

Projektový den Od adventu do Vánoc

Výtvarná soutěž Jazz klub Slaný

David Trnka získal 1.místo ve výtvarné soutěži.

Přípravná třída

V září jsme otevřeli přípravnou třídu.

Podzimní výstava 2013

Společně se svými učitelkami si děti nádherně vyzdobily školu v barvách podzimu.

Velikonoční výstava 2013

O Velikonocích jsme zorganizovali již tradiční Velikonoční výstavu. Přišlo nás navštívit mnoho dětí ze škol z blízkého i dalekého okolí a všichni jsme si akci společně užili.

Vyučovací hodiny:

1. 7,50- 8,35